O nas

Grasp jest szkołą, w której nauka prowadzona jest w oparciu o dwa fundamentalne założenia. Pierwszym z nich jest przekonanie, że oprócz własnej chęci do nauki, słuchacz musi spotkać się z równoległym zaangażowaniem ze strony nauczyciela. Uważamy, że oprócz regularnej pracy, efektywność nauki uzależniona jest od zorganizowania jej w atrakcyjny sposób: doboru ciekawych materiałów, atmosfery na zajęciach, a także redukcji rutyny do niezbędnego minimum. Naszych lektorów dobieramy zatem nie tylko w oparciu o ich merytoryczne przygotowanie, ale też umiejętności interpersonalne i sposób pracy, który podlega regularnej weryfikacji.

Drugim założeniem jest przywiązanie do tradycyjnych metod nauczania połączonych z innowacyjnością w zakresie środków, którymi posługują się one w praktyce. Stawiamy na komplementarną naukę języka. Nie proponujemy Państwu nauki „na skróty” – wierzymy w skuteczność zajęć, których nieodłącznym elementem jest praca z drugim człowiekiem, regularna praca w domu i nieustanne monitorowanie postępów poprzez testy i konwersacje.

Do każdego słuchacza podchodzimy indywidualnie. Przed zapisaniem na kurs dokładnie sprawdzimy Państwa poziom. Podczas trwania semestru przeprowadzamy ankiety, które pomagają nam na bieżąco uwzględnić Państwa sugestie. W przypadku Państwa nieobecności na zajęciach wszystkie materiały i ćwiczenia wysyłamy pocztą elektroniczną. W razie zaległości organizujemy dodatkowe konsultacje.

Zapraszamy!

 

 

 

REFERENCJE


 1 001

 

 

2 001

 

3 001

 

4 001

 

5 001

 

6 001

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5

GRASP na mapie

 

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

 

Kontakt

  Aleksandra Borzoł

  tel. 509-698-330

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.